Bel ons: 070 891 00 00

Aangifte loonheffingen 2023

De Belastingdienst heeft de uiterste aangifte- en betaaldatums voor de aangifte loonheffingen 2023 gepubliceerd. Deze datums zijn belangrijk om op tijd de aangifte te doen en op tijd te betalen. Hieronder staan de maandaangiften, vierwekenaangiften en overige tijdvakaangiften met de daar bijbehorende tijdvakcode voor het jaar 2023.

Tijdvakcode

Een tijdvakcode geeft aan over welke periode de loonheffingen worden afgedragen, ingehouden of geheven.

Maandaangiften

Een maandaangifte wordt toegepast voor werknemers die per kalendermaand worden verloond. Bij een maandaangifte moet de loonaangifte binnen een maand na afloop van de kalendermaand binnen zijn bij de Belastingdienst.

Maandaangiften 2023

TijdvakTijd
vak
code
Ingangs
datum
Eind
datum
Uiterste
aangifte
datum
Uiterste
betaal
datum
Januari301001-01-202331-01-202328-02-202328-02-2023
Februari302001-02-202328-02-202331-03-202331-03-2023
Maart303001-03-202331-03-202330-04-202330-04-2023
April304001-04-202330-04-202331-05-202331-05-2023
Mei305001-05-202331-05-202330-06-202330-06-2023
Juni306001-06-202330-06-202331-07-202331-07-2023
Juli307001-07-202331-07-202331-08-202331-08-2023
Augustus308001-08-202331-08-202330-09-202330-09-2023
September309001-09-202330-09-202331-10-202331-10-2023
Oktober310001-10-202331-10-202330-11-202330-11-2023
November311001-11-202330-11-202331-12-202331-12-2023
December312001-12-202331-12-202331-01-202431-01-2024

Te veel betaalde premies terugvorderen? Data-Analyse Loonkosten

Optimaliseer de loonbelasting, betaal niet te veel.

LEES VERDER

Vierwekenaangiften

Een vierwekenaangifte wordt toegepast voor werknemers die per vier weken worden verloond. Bij een vierwekenaangifte moet de loonaangifte binnen een maand na afloop van de vierwekenperiode binnen zijn bij de Belastingdienst.

Vierwekenaangiften 2023

TijdvakTijd
vak
code
Ingangs-
datum
Eind-
datum
Uiterste
aangifte-
datum
Uiterste
betaal-
datum
Periode 1371001-01-202329-01-202328-02-202328-02-2023
Periode 2372030-01-202326-02-202326-03-202326-03-2023
Periode 3373027-02-202326-03-202326-04-202326-04-2023
Periode 4374027-03-202323-04-202323-05-202323-05-2023
Periode 5375024-04-202321-05-202321-06-202321-06-2023
Periode 6376022-05-202318-06-202318-07-202318-07-2023
Periode 7377019-06-202316-07-202316-08-202316-08-2023
Periode 8378017-07-202313-08-202313-09-202313-09-2023
Periode 9379014-08-202310-09-202310-10-202310-10-2023
Periode 10380011-09-202308-10-202308-11-202308-11-2023
Periode 11381009-10-202305-11-202305-12-202305-12-2023
Periode 12382006-11-202303-12-202303-01-202403-01-2024
Periode 13383004-12-202331-12-202331-01-202431-01-2024

Stop met teveel betalen, voorkom Whk-premie verhoging!

LEES VERDER

Overige tijdvakaangiften

De overige tijdvakaangiften worden toegepast voor werknemers die niet per kalendermaand of per vier weken worden verloond.

Overige tijdvakaangiften 2023

TijdvakTijd
vak
code
Ingangs-
datum
Eind-
datum
Uiterste
aangifte-
datum
Uiterste
betaal-
datum
1e halfjaar331001-01-202330-06-202331-07-202331-07-2023
2e halfjaar332001-07-202331-12-202331-01-202431-01-2024
Jaar340001-01-202331-12-202331-01-202431-01-2024

Vragen over de aangifte loonheffingen 2023?

Vragen over dit onderwerp? Vul het contactformulier in.

"*" geeft vereiste velden aan

Hidden

Recente artikelen

Volg ons op social media.
Vengroot is te vinden op LinkedInFacebookInstagramX (Twitter) en YouTube!

To search, begin typing